TrBet bonusu
TrBet Bahar Çekilişi

Vegas’a Gitmenin En Hızlı Yolu: TrBet Bahar Çekilişi

Türkiye’den kayıtlı olmanız halinde Trbet’in sunduğu bu çekilişe katılma hakkını elde edebileceksiniz. Ancak öncesinde mutlaka yatırım şartlarını yerine getirmeniz gerekmektedir. 1 Mayıs tarihi itibariyle başlayan ve 1 Haziran 2023 tarihine kadar devam edecek olan çekiliş hakkını nasıl elde edeceğinizi öğrenebileceksiniz. Bu doğrultuda sizler de 5 Haziran 2023 tarihinde saat 17.00’de Bonus sayfasında görebileceğiniz çekiliş sonuçlarına göre hareket edebileceksiniz. Büyük ödülleri aldığınızda bu ödüllerin nakit değerlerini hak etmeyeceğinizin bilgisini veriyoruz. Bu doğrultuda tüm genel kuralları ve şartları ana sayfadan inceleyebilir ve katılım için nelere dikkat edileceğinizin yanıtını alabilirsiniz. Bol bonus tanımlayan ve en iyi çekilişleriyle adından söz ettiren platformda verimli sonuçların içerisinde olacaksınız.

Trbet Bahar Çekilişi Nedir?

Trbet sayfası üzerinden incelemeleri yapmanıza ve hesaplarınızın kapatılmasına neden olacak bir ihlale neden olmadan bu çekilişe katılmanıza olanak verilecektir. Sizler de büyük ödül olan birincilik ödülü ile hareket edebilir veya diğer ödülleri almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Her 250 TL’lik yatırımda bir çekiliş hakkını elde etmenize olanak veren bir platformdur. Buna göre promosyonları kaliteli biçimde elde etmek ve kesintisiz hizmetlerin içerisinde yer alabilmek için adım atmış olacaksınız. Çok memnun eden ve başarılı sonuçları yakalamanıza olanak veren bir adresin içerisinde bulunacaksınız. Sizleri mağdur etmeyecek olan platformun ne kadar doğru bir platform olduğunu fark edeceksiniz. En verimli ve kaliteli çekiliş hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren bir platformdur.

Trbet Bahar Çekilişi Neler Kazandırıyor?

Hangi ödülleri alacağınızı ve ne şartlarda bu çekilişe katılacağınızı öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Buna göre Trbet sayfasından da giriş yapmanız, promosyonlar kısmını ziyaret etmeniz açısından yeterli olacaktır. İşte bu doğrultuda toplam değeri 1.000.000 TL ödüllerin aşağıdaki şekilde dağıtılacağını da görebileceksiniz:

∙ 1 Üyemize 2 kişilik İstanbul-Las Vegas Business Class gidiş-dönüş uçak bileti, VEGAS FORMULA 1 VIP Bileti, ”Bellagio” otelinde 15-19 Kasım 2023 tarihleri arasında 4 Gece konaklama ve €2,500 Nakit Para
∙ 4 Üyemize Apple Iphone 14 Pro 256 GB
∙ 10 Üyemize Apple iPad 12,9 inch 256 GB
∙ 25 Üyemize AirPods Pro
∙ 60 Üyemize 1000 TL Bonus

Yapılacak her 250 TL ve katlarındaki yatırımların bir çekiliş hakkı anlamına geleceğini belirtmekteyiz. Buna göre 4 adet çekiliş hakkını elde etmek isteyen bir kullanıcının 1000 TL’lik bir yatırımı yapmış olması gerekmektedir. Eğer birincilik ödülünü alırsanız, bu durumda vize ücretlerinin ve tüm işlemlerin müşteriler olarak sizin sorumluluğunuzda olacağını unutmamalısınız.